AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Vosvosçular, Kaytazdere’de buluştu

İzmit Vosvos Kulübü Derneği’nin “Körfez’de Buluşalım” etkinliği kapsamında Türkiye’nin çeşitli illerinden katılım yapan vosvosçular Yalova Kaytazdere Saralkent bölgesinde kamp kurarak bir araya geldi.

Kamp alanına gelen vosvosçuların kayıt alınması ve ikramların ardından çadır kurma işlemleri gerçekleşti. Çadırlarını kuran vosvosçular bir araya toplanarak tanışma ve sohbet ortamlarıyla samimi görüntüler ortaya koydu. Türkiyenin bir çok şehrinden bir araya gelen vosvosçular ile bir arada farklı farklı anılar dinlendi, turnuvalar düzenlendi.

İzmit Vosvos Kulübü Derneği’nin düzenlediği kampta 22 Haziran Cumartesi gecesi 70,80,90’lar müzikleriyle ve kostümleriyle insanları geçmişe götüren Retrobüs Grubu sahne aldı. 7 den 70 e her yaşta insan körfez buluşmasında bir arada doyasıya eğlendi.

İzmit Vosvos Kulübü Derneği’nin düzenlediği etkinlikte “Programın düzenlenmesinde emeği geçen öncelikle Kaytazdere Belde BaşkanıAli Kangal ve eşi Nuray Karabulut Kangal’a, sponsor olarak katkı sağlayan İzmit esnaflarından Efsane Ticaret sahibi Hüseyin Balkaya, Emin Makina sahibi Metin Küçükemirler’e ve ömrünü Vosvoslara adamış Kürşat Sancaktar’a plaketleri takdim edildi.

Belediye çalışanı Özlem Akman’a, Tarık Bağdat’a Fen İşleri çalışanlarına ve haberi yapan Fatih Yıldız’a İzmit Vosvos Kulübü Derneği üyeleri ayrıca teşekkürlerini sundu.Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.