AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

TEMA’dan Kangal’a tebrik

Tema Yalova Temsilciliği çevre konusunda başarılı çalışmalara imza atan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ı ziyaret ederek kutladı. Başkan Kangal çok katlı binalar yerine bahçeli ev yerleşimine önem vermesiyle tanınıyor.

Tema Yalova Temsilcisi Faruk Tezcan “Sayın Ali Kangal en çok takdir ettiğimiz başkanlarımızdandır. Mavi bayraklı sahiliyle yeşile verdiği önemle, geri dönüşüm çalışmalarına verdiği değer ile günümüzün özlem duyulan özelliklerine sahip. Enerjide ve kullanma ile ilçe suyunda yeni projeleri olan ancak henüz açıklama yapmayan Başkan Kangal’ın yeni dönem için başkan adaylığına soyunmasının çok yerinde bir karar olduğuna inanıyorum” dedi.

Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal da “Yepyeni bir anlayışla geçmişteki tecrübelerime de güvenerek beldemizde gerçek anlamda eko belediyeciğe daha çok önem vereceğimi, yeşilden asla ödün vermeyeceğimi, zeytin bahçelerini koruyarak üretimi desteklemeye devam edeceğimi belirtmek isterim. Kaytazdere’de herkes mutlu yaşamaya devam etmelidir. Beldemize sahip çıkıyoruz” diye konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.