AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Taşköprü’de İsmail Arslan başvurusunu yaptı

Başvuru süreci devam eden CHP’de Taşköprü Belediye Başkanlığı için İsmail Arslan başvurusunu yaptı. Halen belediye meclis üyesi olan Arslan, çağdaş ve modern bir Taşköprü oluşturmak için aday olduğunu söyledi.

Kalabalık bir partili grubuyla CHP Çiftlikköy İlçe Başkanlığı’na gelen İsmail Arslan’a Taşköprü Belde yöneticileri, partililer ve çok sayıda yakını eşlik etti. Evraklarını İlçe Yöneticisi Sevgi Dağcı’ya teslim eden Taşköprü Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Arslan, resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Aday başvurusu sonrasında partililere hitap eden İsmail Arslan, 4 buçuk yıldır Taşköprü’ye belediye meclis üyesi olarak hizmet ettiğini, şimdi de bu hizmetlerini belediye başkanı olarak sürdürmek istediğini iletti. Arslan, “Sizlerden aldığım güç ve destek ile bugün Cumhuriyet Halk Partisi Taşköprü Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumu partimiz Cumhuriyet Halk Partisi Çiftlikköy İlçe Başkanlığına yaptım. Kapıların herkese açık olduğu, gece ve gündüz ulaşılabilir, kula kulluk için değil, halk için hak ve adalet çerçevesi içerisinde hizmet etmek, modern ve çağdaş bir Taşköprü oluşturmak adına adaylık müracaatımızı yapmış olduğumuz bu anlamlı günde yanımda olarak benden desteklerini esirgemeyen Taşköprü Cumhuriyet Halk Partisi belde teşkilatına, gençlik kollarına, kadın kollarına ve saygıdeğer Taşköprülü hemşerilerime sonsuz teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

Önceki dönem CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Nedim Güler de İsmail Arslan’ı tebrik ederek “Taşköprü’de Belediye Başkanımız Nedret Gülen ve belediye meclis üyelerimiz bu dönem güzel hizmetlere imza attılar. Amacımız Taşköprü’de herkese örnek olan sosyal demokrat belediyeciliğin devamını sağlamak. Aday adaylığına müracaat eden herkes bu partinin evladı. Adayların çokluğu partinin gücünün göstergesidir. Partimiz ve Taşköprü için en hayırlısını temenni ediyorum” diye konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.