AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Sokak hayvanları için mama dağıttılar

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından kedi ve köpek maması dağıtımı gerçekleştirildi.

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen mama dağıtımına Yalova Belediye Başkan Vekili Burçin Tangürek’de katıldı. Yalova Belediyesi bünyesinde hizmet veren Engelsiz Cafe’de istihdam edilen özel çocuklarında katılım sağladığı mama dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Mama dağıtımı öncesi bir açıklama yapan Yalova Belediye Başkan Vekili Tangürek; “Yalova Belediye Başkanımız Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü nedeniyle Veteriner İşleri Müdürlüğümüz ve Engelsiz Kafe’de görev yapan özel çocuklarımızla mama dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca geçtiğimiz ay ülkemizde bir ilki daha gerçekleştirdik. Cadde ve sokaklarda çalışan temizlik elemanlarımıza bulundukları bölgelerdeki sokak hayvanlarını beslemeleri için yanlarına mamalar verdik. Yapmış olduğumuz bu uygulamalarla sokak hayvanlarına sahip çıkıyoruz” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.