AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Seyrantepe’de çalışmaları denetledi

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Seyrantepe Mahallesi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Salman’a incelemeler sırasında Başkan Yardımcısı Halit Güleç ve birim müdürleri eşlik etti.

Yapılan referandum sonrasında bölge halkının oylarıyla kentimizin 14. mahallesi olan Seyrantepe Mahallesi’nde hummalı çalışmalar başlatıldı. Mahallenin alt yapı, yol ve su ishale hattı başta olmak üzere çözüm bekleyen birçok sorunu masaya yatırıldı. Gerekli keşiflerin yapılmasının ardından ise çalışmalar başlatıldı. Altyapı çalışmalarından başlayarak mahallenin eksikleri bir bir giderilmeye başlandı. Özellikle vatandaşların talebi ve şikayet ettiği noktaların öncelikli olarak ele alınıp bu kısımların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Taziye Evi Yapacağız

Tamamlanması hedeflenen çalışmalarla ilgili konuşan Başkan Salman, “Göreve geldiğimde bir söz vermiştim. Tüm mahallelere eşit hizmet vereceğim diye. Bu sözümün de her daim arkasındayım. Kentine aşık bir belediye başkanı olarak vatandaşlarımın talep ve şikayetlerini öncelikli görüp kentimizi de buna göre şekillendirmeye çalıştık. Bölge halkımızın oylarıyla mahalle olan Seyrantepe Mahallemiz, diğer mahallelerimizde olduğu gibi eşit hizmet alma hakkına sahip. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz burada da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Tretuvar ve parke yol çalışmalarında sona geliniyor. Altyapı ve isale hattı çalışmaları ise tamamlandı. Devam eden tüm çalışmalarımızı tamamlayarak yılsonuna kadar Seyrantepe Mahallesi’ne de bir Taziye evi inşa edeceğiz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.