HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Seyrantepe’de çalışmalar devam ediyor

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Seyrantepe Mahallesinde devam eden çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatı doğrultusunda başlatılan çalışmalar 6 sokağın tamamlanmasıyla birlikte, 7. sokakta sürdürülüyor.

Merkez mahallelerde altyapı, kaldırım ve bir yandan da taş döşeme çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Salman; “Göreve gelmeden önce her mahalle için projelerimiz ve sözümüz vardı. Bu projelerimizi ve sözlerimizi yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Seyrantepe Mahallesinde bu mahallelerden biriydi. Mahallemizde yaşayan bir çok vatandaşımız alt yapıdan ve yollardan şikayet ediyordu. İlk önce mahallemizde bulunan 7 sokağın alt yapı sorununu çözerek kilit taşı, oluk ve bordür döşemelerini gerçekleştirdik. Şuanda müdürlüğümüz bünyesinde yapılan çalışmalarda 6 sokakta çalışmalar tamamlandı. Sadece 1. sokakta çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sokaklarda bulunan çalışmalarımızın bitmesiyle beraber mahallemizde çalışmalarımıza ve projelerimize devam edeceğiz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.