HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Salman’a “hayırlı olsun” dilekleri

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, aday adaylık başvurusu sonrasında makamında kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen konuklarını ağırladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Bilecik eski Milletvekili Tayfur Ün ve SHP Kocaeli/İzmit İlçe eski başkanı Remzi Özkan ve CHP Kocaeli Gençlik Kolları eski Başkan Yardımcısı Berkay Dorukhan Yıldızlı Başkan Salman’ı, ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Kendisini bu önemli günde yalnız bırakmayan konuklarına teşekkür eden Başkan Salman; “Yapmış olduğumuz istişareler sonrasında ‘Birlikte Yöneteceğiz, Sevgiyle Büyüteceğiz’ diyerek yola çıktığımız ekip arkadaşlarım ve vatandaşlarımızın destekleriyle bir kez daha aday adaylığımız için başvurumuzu yaptık. Adaylığımızın Yalova’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Böyle bir günde dilek desteklerini iletmek için yanımda olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’a,  Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş’a, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a,  Bilecik eski Milletvekili Tayfur Ün’e, SHP Kocaeli/İzmit İlçe eski başkanı Remzi Özkan’a ve CHP Kocaeli Gençlik Kolları eski Başkan Yardımcısı Berkay Dorukhan Yıldızlı’ya teşekkür ederim” dedi.

Muhtarlar da Başkan Salman’ı Yalnız Bırakmadı

Aday adaylık başvurusu öncesinde Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 8 mahalle muhtarını makamında kabul etti.

Süleymanbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Kandemir, Bayraktepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Esmer, Dere Mahallesi Muhtarı Faize Demir Kahraman, Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Kemal Kaya, Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarı Şükrü Bakkal, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Osman Akgün, Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Recep Polat ve Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Mehmet Tokay Başkan Salman’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Göreve geldikleri günden bugüne kadar mahalle muhtarları ile sürekli istişareler yaptıklarını belirten Başkan Salman; “Mahallerimizle, Belediyemiz arasında bir köprü görevi gören muhtarlarımızla sürekli bir araya gelerek mahallerimizde yaşanan problemleri en kısa sürede çözüyoruz. Geride kalan 4.5 yıllık süre zarfında muhtarlarımızla ‘Gezi Şaffaf Oda’ başta olmak üzere sürekli birlikteyiz ve uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Benim için böyle önemli bir günde yanımda olan ve işi gereği buraya gelemeyen mahalle muhtarlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Kandemir, “Her Doğru İşin Arkasında Olduk”

Yapılan her doğru işin mahalle muhtarları olarak arkasında olduklarını belirten Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı ve Süleyman Bey Mahallesi Muhtarı Mustafa Kandemir; “Başkanımız Vefa Salman ile geride kalan 4.5 yıldır sürekli temas halindeyiz ve uyumlu bir çalışma sürdürüyoruz. Biz Yalova’nın 13 mahalle muhtarı olarak yapılan her doğru işin arkasında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bizim için öncelikle Yalova’nın ve mahallerimizin çıkarları önemlidir. Bu yönde bizle sürekli iletişim kuran ve bizlere her konuda yardımcı olan Belediye Başkanımız Vefa Salman’a teşekkür eder ve kendisine başarılar dileriz” dedi.

Mahalle Muhtarları ziyaret sonrasında Başkan Salman’a adaylık başvurusu için gittiği parti binasında da eşlik ettiler.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.