AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Salman, LÖSEV Köyü’nü ziyaret etti

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Ankara Gölbaşı’nda bulunan Lösev Köyünü ziyaret etti.

Lösemili Çocuklar Vakfının (LÖSEV) Ankara Gölbaşında bulunan Doğal Yaşam Köyünü ziyaret eden Başkan Salman, burada bulunan yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Salman Lösev Köyüne ‘Yürüyen Köşk’ maketi hediye etti.

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasına dikkat çekmek ve desteklemek için ziyarette bulunduğunu belirten Başkan Salman; “Geçtiğimiz Haziran ayı içinde burada çocuklarımızın rehabilitasyonuna destek olmak için bulunan iki köpek çalınmıştı. Bende çalışma arkadaşlarıma talimat verip, Veteriner İşleri Müdürlüğümüzden iki can dostumuzu Lösev Köyüne yollamıştım. Bunun hemen akabinde tedavileri devam eden çocuklarımızı ziyaret etmek için söz vermiştim. Kısmet 2-8 Kasım tarihleri arasında Lösemili Çocuklar Haftasına denk geldi. Bu vesileyle Lösev’e ve bu köyün yapımında emeği geçen maddi manevi destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.