AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Öğrencilerin resim sergi açıldı

Yusuf Ziya İlkokulu öğrencilerinin, Ressam Serap Lokmacı rehberliğinde hazırladığı “Çizgilerin Gücü” isimli resim sergisinin açılışını yapıldı.

Ressam Serap Lokmacı Rehberliğinde düzenlenen “ÇİZGİLERİN GÜCÜ ” adlı resim sergimizin açılışı Yalova Belediye Başkanı Sayın Vefa Salman, Başkan Yardımcısı Jülide Güner, Il Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali , Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Gençlik Merkezî Müdürü Celal Kahveci, Okul Müdürleri, veliler, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Özgür Özevin Yaptığı açıklama şunları söyledi: ‘’İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz öncülüğünde uygulanan “Sanat, Spor ve Kültür ile Tam Öğrenme” projesi kapsamında çocuklarımızın sağlıklı akademik eğitim sağlanmasının yanı sıra; Sanatsal, Sportif ve Kültürel faaliyetler ile eğitimlerinin tamamlanmasına fırsatlar sunmaya çalışmaktayız.

Etkinliğimize katılarak bizlere destek olan tüm kurum ve kuruluş Müdürlerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, Okul Aile Birliğimize teşekkür ederiz’’ dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.