AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Herkes taşın altına elini koymalı

Yalovaspor Başkanı Onay Tuna ve Yeşil-Kırmızılı takıma gönül veren taraftar grupları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

Yalovaspor’un yerinin bu lig olmaması gerektiğini belirten Başkan Salman, Yalovaspor’un layık olduğu yere taşımak için kent genelinde herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini söyledi.

Yalova Belediyesi olarak tüm spor kulüplerine eşit mesafede davrandıklarını belirten Başkan Salman; “Yalovaspor’un bu konumda olması sizler kadar beni de üzmekte. Yalovaspor’un yeri kesinlikle bu lig olmamalıdır. Kent genelinde Yalovaspor’a destek vermek için herkesin taşın altına elini koyması gerekmekte. Onay Tuna kardeşimiz Yalovaspor’a başkan olmuş takımı sahipsiz bırakmamıştır. Keza Yeşil-Kırmızılı takımı amatör kümede bile yalnız bırakmayan cefakar taraftar gruplarımız var. Bizde Yalova Belediyesi olarak kentimizde bulunan takımlarımıza elimizden gelen desteği bu ekonomik şartlar ölçüsünde vermeye çalışıyoruz. Bu sezon birlik ve beraberlik olduğu sürece Yalovaspor’un bir üst lige çıkacağına inanıyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.