AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güler: Arkadan geldik, öne geçtik!

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, mahalle çalışmalarını sürdürüyor. Güler, ilçede hizmette ayrımcılığa son vereceklerini, seçime az bir süre kala öne geçdiklerini 31 Mart’a kadar rakipleriyle olan farkı daha da açacaklarını söyledi.

Seçim çalışmalarını sabah saatlerinden gece geç saatlere kadar sürdüren CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, “Çiftlikköy’ün sorunu parti sorunu değil. Çiftlikköy’ün sorunu bu güzel ilçeyi yönetenlerin vatandaşların derdini dert etmeme sorunudur” dedi.

‘Eşitsizliği ortadan kaldıracağız’

İlçe’de 20 yıldır hizmette ayrımcılık yapıldığına dikkat çeken Güler, şöyle devam etti: “Çiftlikköy’de başkan değişiyor, anlayış değişmiyor. Mahalleler hizmet eşitliğini göremiyor. Bir taraf 1960’ları yaşıyor, diğer taraf 2000’lerin başını yaşıyor. Bu eşitsizliği ortadan kaldıracağız. Sahil Mahallesi ne hizmet alıyorsa, Siteler Mahallesi de o hizmeti alacak, Beşyüzevler, Sultaniye de o hizmeti alacak. Sahil Mahallesi’nde yaşayan 3 yaşındaki Ebru parka giderken, Siteler Mahallesi’ndeki 3 yaşındaki Zeynep gidecek park bulamıyorsa burada para sorunu, parti sorunu değil vicdan sorunu, hakkaniyet sorunu vardır” diye konuştu.

’31 Mart’ta yüzümüz gülecek’

Seçimin kendisi ve AK Parti adayı arasında geçtiğini kaydeden Nedim Güler, “İkili bir yarış var. Arkadan geldik, yetiştik ve seçime az bir süre kala geçtik. Artık öndeyiz. Son 3 hafta canla başla çalışıp farkı açacağız. 31 Mart’ta yüzümüz gülecek” şeklinde konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.