AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy artık birilerinin boyunu aşar

CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Nilüfer Özdemir Dilek, Çiftlikköy’de seçimi kazanmak için var güçleriyle çalışacaklarını ve eğitimli, bilgili, vizyon sahibi bir ekiple Çiftlikköy’ü layık olduğu noktaya getireceklerini söyledi.

Yazılı bir açıklama yapan İlçe Başkanı Nilüfer Özdemir Dilek, Mart ayında yapılacak yerel seçim için hazırlıklarını var gücüyle sürdürdüklerini kaydetti. Parti genel merkezinin tüm Türkiye’de partinin kendi adaylarıyla seçime girme kararlılığında olduğunu hatırlatan İlçe Başkanı Dilek, “Partimizin her konumdaki adayları her kesimden oy alabilecek, her kesime hitap edebilecek, Çiftlikköy’ü daha ileriye taşıyacak kişilerdir” diye konuştu.

CHP’nin Çiftlikköy’de ana muhalefet partisi olarak ciddi bir şansı olduğunu kaydeden İlçe Başkanı Dilek, şöyle devam etti:

“Gerek Yalova’da gerek Çiftlikköy’de, gerekse tüm ülkede yerel seçimleri almak için var gücü ile çalışacağız. Çiftlikköy’e layık olduğu hizmeti verecek, geleceğe taşıyacak bilgi ve vizyona sahip aday ve ekip sadece CHP’de var. Oldukça donanımlı, vizyoner, bilgi ve birikime sahip nitelikli adaylarımızla halkımızın karşısına çıkacağız”

Çiftlikköy eğitimli aday ister

Çiftlikköy’ün her geçen gün gelişen ve büyüyen en önemli bölgelerden biri olduğuna da dikkat çeken Nilüfer Özdemir Dilek, şunları söyledi:

“Böylesine kritik konumda olan bir ilçeyi daha ileri günlere taşıyacak yöneticilerin seçimi de oldukça önemlidir. Çiftlikköy, artık eski kasaba mantığıyla yönetilecek, çeşitli şark kurnazlıklarıyla siyaset mühendisliği yapılacak bir bölge olmaktan çıkmıştır. Nüfusu 50 binlere yaklaşan, 6 tane OSB projesine ev sahipliği yapacak bir ilçenin yönetimi eğitimsiz, vizyonsuz, bilgisiz insanlara teslim edilemez. Çiftlikköy artık kendini yetiştirmemiş, eğitmemiş kasaba siyasetçilerine büyük gelir. Kasaba siyasetiyle CHP’den oy devşirme çabalarının da artık sonu gelmiştir. Bu politikalar artık ne Çiftlikköylülere ne CHP’li hemşehrilerimize söker. Çiftlikköy’ü yönetmek eğitim ister, vizyon ister, bilgi ister, kültür ister. Tüm bunlar da CHP’nin adaylarında vardır. Diğer partili yurttaşlarımız da CHP’nin adayına oy verebilirler. Hepsinin oyuna talibiz. İttifakı CHP olarak sandıkta milletle yapacağız”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.