AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çetinkaya, başkan adayı oldu

CHP Armutlu İlçe Başkanlığı’ndan istifasını açıklayan Ali Çetinkaya, belediye başkan adaylığı için müracaatını gerçekleştirdi.

CHP Armutlu İlçe Başkanlığı’ndan istifasını geçtiğimiz günlerde açıklayan işadamı ve aynı zamanda Armutlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde adaylık başvurusunu yaptı. Çetinkaya, il binasında başvuru evraklarını göreve yeni atanan İl Başkanı Nur Koçak’a teslim etti.

Armutlu İlçe Başkanlığı’na getirilen Gönül Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Zeki Sarı ile birlikte il binasına gelen Çetinkaya, yeni İl Başkanı Nur Koçak’a da başarılar diledi.

Armutlu’da ve Yalova’da bugüne kadar sivil toplum kuruluşlarında, esnaf odalarında önemli görevler üstlendiğini kaydeden Çetinkaya, “CHP il yöneticiliği ve Armutlu İlçe Başkanlığı görevlerim sonrasında hem partililerimin, hem ailemin hem de Armutlu halkının destekleriyle bu göreve talip oldum. Armutlu’da doğdum, büyüdüm ve evimin ekmeğini kazandım. Şimdi Armutlu’ya hizmet etmek belediye başkanı olarak istiyorum. Armutlu’da çok önemli eksikler var. Bu eksikleri gidermek ve ilçemizi daha ileri bir düzeye getirmek istiyorum” diye konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.