Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

Aralık ortasında yazdan kalma günler

0 705

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova, Aralık ayı ortasında adeta yazdan kalma günler yaşıyor. Bugün 16 derece olan hava sıcaklığı hafta boyunca mevsim normallerinin üzerinde seyredecek

Bu yıl Türkiye kış aylarında alışılagelmişin üzerinde yüksek sıcaklıklarla başbaşa. Bu durum ısınma giderleri başta olmak üzere pek çok noktada vatandaşın işine gelse de başta su sıkıntısı olmak üzere çeşitli sorunlar yaşanması da olası.

- Reklam -

Yalova da bu bölgelerden bir tanesi. Geçtiğimiz günlerde baş gösteren su sıkıntısı yağışların artmasıyla bir nebze olsun hafiflerken hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam ediyor. Aralık ayının ortasına geldiğimiz şu günlerde de hava sıcaklıkları adeta ilkbahar ve yazı anımsatıyor.

Yalova’da hava sıcaklığı hafta başında 16 derece dolaylarında seyrediyor. Bu hafta da hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde olmaya devam edecek. Salı, Çarşamba ve Perşembe hava açık ve güneşli olacak. Hava sıcaklığı 17 dereceyi bulacak.

Cuma ve hafta sonu ise hava zaman zaman parçalı bulutlu, zaman zaman da yağışlı olacak. Ancak hava sıcaklığı düşmeyecek. Gelecek haftaya kadar hava sıcaklıklarının 16, 17 derece civarında seyretmesi bekleniyor.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.