AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Ali Çetinkaya aday oluyor

Aday başvuruları süreci devam eden CHP’de Armutlu İlçe Başkanı Ali Çetinkaya görevinden istifa etti. Çetinkaya, Armutlu Belediye Başkanlığı’na aday olacak

1-19 Ekim tarihleri arasında aday başvuru süreci yaşanan CHP’de hareketli günler yaşanmaya başladı. Aynı zamanda Armutlu Esnaf Odası Başkanı olan işadamı Ali Çetinkaya, CHP İlçe Başkanlığı’ndan istifa ettiğini açıkladı. Daha önce belediye başkanlığına aday olduğunu açıklayan Çetinkaya, istifasını parti yönetimine sundu. Çetinkaya’nın yakın zamanda başvuruda bulunup Armutlu Belediye Başkan adayı olması bekleniyor.

CHP il yönetiminde görev aldıktan sonra geçtiğimiz yıl yapılan kongrede Armutlu İlçe Başkanlığı’na seçilen Ali Çetinkaya, “Bu büyük onur benim azmimi, heyecanımı daha da arttırdı. Bu heyecanla yönetim kurulu üyesi ve gönüllü arkadaşlarımla gece gündüz dağ taş demeden elimizden geldiğince çalıştık ve partimizin Yalova ilinin en başarılı sonucu alan ilçesini Armutlu yaptık. Özellikle beni bu yolda hiç bir menfaat gözetmeksizin yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkür ediyorum ve sonuç olarak Genel Merkezimizin MYK kararına istinaden yeni hedeflere koşmak arzusunda olduğumdan dolayı büyük bir onurla yürüttüğüm CHP Armutlu İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğimi tüm kamuoyuna bildiriyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.